Hizmetlerimiz

Hepsi bir yerde.

Danışmanlıklarımız

01

SEO DANIŞMANLIĞI

Consilea SEO Danışmanlığı web sitenizin operasyonlarınızı yürüttüğünüz sektöre göre konumlandırmasını ve trafiğin organik bir şekilde sitenize gelmesine yöneliktir. İster sitenizden e-ticaret iş modeli ile satış yapıyor olun ister site üzerinden size müşterilerin gelmesini hedef olarak belirleyin dönüşümlerinizi organik olarak artırmak da bizim hedefimiz. Marka kimliğinizi oluşturma sürecinde de SEO’nun önemi yadsınamaz bir boyuta ulaşmıştır.

 

Google algoritmasının değişmesi sonucu artık kullanıcı tecrübeleri üzerinden ilerleyen yeni nesil SEO anlayışını da hizmetlerimizin bir parçası olarak sizlere sunuyor olacağız.

 

SEO Danışmanlığı yöntemimiz ise ilk sizin markanızın dönüşümünü ya da marka inşasını anlamak ardından web sitesi kimliğini çözümleyerek SEO stratejiniz ve SEO projeniz üzerine çalışmak olarak ilerlemektedir. SEO danışmanlıklarımızı Türkçe, İngilizce, Almanca olarak uluslararası SEO hizmeti olarak da sunabilmekte olduğumuzu hatırlatmak isteriz.

02

WEB YAZILIM DANIŞMANLIĞI

Dijital dünya gerçeğini kabul ettiğimiz an aslında şirketlerin ofislerinin artık fiziksel odalar değil web sitesi olduğu gerçeğini de kabullenmiş oluyoruz. Sizin müşterileriniz sizleri web siteniz üzerinden ziyaret edecek ve markanızın ofisi web siteniz olarak müşterilerin karşısına sunulmuş olacak bu durumda sizin ihtiyaçlarınıza uygun web site yazılımını ve geliştirme sürecini de yürütme şansına sahibiz. E-ticaret web sitelerinizin yazılım geliştirme süreçleri de bu hizmetimize dahildir. Php, Java, C++, React gibi farklı dillere hâkim yazılımcılardan oluşan proje ekiplerimiz sizlerin projesiyle süreç boyunca proje lideri olarak ilgilenmektedir.

 

Web yazılım geliştirme danışmanlığımız içerisinde uyguladığımız yöntem ilk sizin ihtiyaçlarınıza yönelik bir müşteri görüşmesi, ardından projenizin site haritası üzerinde haritalandırılması, UX/UI tasarımının bitirilmesi ve en son aşama olarak kodlanması süreçlerinden oluşmaktadır. Kodlama süreci bittikten sonra sizlere siteyi denemeniz için belirli bir süre tabii ki de veriyoruz bu süre zarfında ortaya çıkan hataları düzelteceğimizi de bilmenizi isteriz.

03

UYGULAMA YAZILIM DANIŞMANLIĞI

Mobil uygulamaların günümüzün en yaygın kullanılan platformlarından biri olması, her işletme için gerekliliği gözler önüne sürüyor. Müşteriler, çalışanlar ve iş ortakları mobil uygulamalar ve web siteleri aracılığıyla sizinle iletişimde olmayı bekliyor. Tüm bu beklentiler karşısında sizi en iyi anlatan, hedef kitlenize iyi bir ara yüz ve deneyim ile hizmetlerinizi sunduğunuz mobil uygulamanızın; araştırma, tasarım, geliştirme, testler ve canlıya alınması süreçlerini sizin için uçtan uca yürütebiliriz.

 

Mobil uygulama yazılım geliştirme danışmanlığımız içerisinde uyguladığımız yöntemde ilk adım iş ve müşteri ihtiyaçlarını anlamak için müşteri görüşmeleri gerçekleştirilerek planlamayı yapıyoruz. Bu planlamayı haritalandırıp UX/UI tasarımları gerçekleştirerek müşteri geri bildirimleri topluyoruz. Geribildirimler sonucu yapılan düzenlemeler sonrasında front-end ve back-end geliştirme süreçlerini tamamlıyoruz. Geliştirmelerin fonksiyon ve kullanıcı testleri tamamlandıktan sonra uygulamamızı canlıya alıp projemizi testlim ediyoruz. Canlıya alındıktan sonra bakım ve destek süreçlerinde de sizin yanında olmaya devam ediyoruz.

04

UX/UI TASARIM DANIŞMANLIĞI

Müşterilerinize, çalışanlarınıza veya iş ortaklarınıza sunduğunuz web sitelerinizin veya mobil uygulamalarınızın kullanımındaki en önemli etkenler arasında iyi bir deneyim sunmanız ve ara yüzün anlaşılır olması yer almaktadır. Bu doğrultuda mobil uygulamanız ve web siteniz için araştırma ve kullanıcı görüşmeleri yaparak size en uygun UI/UX tasarımını hazırlayabiliriz.

 

Mobil veya web UX/UI tasarım danışmanlığımız içerisinde uyguladığımız yöntemde ilk adım olarak kullanıcı odaklı tasarım için müşteri görüşmeleri gerçekleştirip müşterilerinizin talep ve geribildirimlerini topluyor ve sektördeki benzer uygulama örneklerini araştırıyoruz. Topladığımız bu geribildirimler ve örnekler ışığında UX çalışmalarını hazırlıyoruz.

Bu deneyim çalışmalarda el sıkıştıktan sonra kurumsal kimliğinize uygun bir şekilde UI ve Wireframe tasarımlarını hazırlıyoruz ve prototip testlerini gerçekleştiriyoruz. Sonrasında uygun bir platform ile geliştirme süreçlerini yürütebileceğiniz bir şekilde ekranları size teslim ediyoruz.

Süreci tamamladıktan sonra web veya mobil için yeni tasarım talepleriniz oluşması durumunda size UX/UI tasarım danışmanlığı desteği vermeyi sürdürüyoruz.

05

GOOGLE & META & LINKEDIN REKLAM DANIŞMANLIĞI

Dijital reklamlar geleneksel reklamlara göre ölçülebilirliği yüksek olduğundan, günümüzde gittikçe bütçeleri ve kullanım alanlarının arttığı mecralar olarak karşımıza çıkıyor. Bu büyük havuzda doğru reklamı doğru kitleye göstermek, firmanıza uygun anahtar kelimeleri belirlemek, optimizasyonları yaparak bütçeyi verimli kullanabilmek en önemli kriter olarak karşımıza çıkmakta. Dijital reklamlarınızın doğru hedef kitleye ulaşması, Google aramalarında üst sıralarda yer almanız, potansiyel müşteri dönüşüm oranlarınızın ve satışlarınız artması bizim için önemli.

 

Burada Google & Meta & Linkedin mecralarındaki reklamlarınızın bütçenize uygun yönetmek, müşteri ve satışlarınızın artması için A/B test, içerik planlaması, yeniden hedefleme gibi konularda profesyonel ekibimizle birlikte size destek oluyoruz.

 

Google & Meta & LinkedIn Reklam Danışmanlığı ile ilk olarak reklam hesaplarınızı oluşturuyor ve her mecra için hedef kitlelerinizi çalışıyoruz. Hedeflerinize uygun söylem ve içerik planlarınızı yapıyoruz. Bütçeniz doğrultusunda reklam kurulumlarınızı gerçekleştiriyor, düzenli takipler ile optimizasyonu sürdürüp uygun müşterilere ulaşmayı ve satışlarınızı yükseltmeyi amaçlıyoruz. Yürüttüğümüz reklam iletişimlerinin sonuçlarını düzenli olarak size raporlayıp birlikte değerlendiriyor, iyileştirme aksiyonlarını planlayıp düzenlemelerimizi gerçekleştiriyoruz.

06

SOSYAL MEDYA DANIŞMANLIĞI

Günümüzde internet kullanımın yaygınlaşması ile birlikte insanların sosyal alışkanlıklarında değişkenlik gösterdi. Bu değişkenlik sosyal çevrenin yanı sıra, iş yaşamında iş yapış biçimlerinde de etkili oldu. Yakın zamana kadar ürün veya hizmetlerde kalite ve fiyat göz önünde tutulurken günümüzde fiyat yerini zamana bıraktı. Artık ürün ve hizmet satın alımında da zamanındalılık ön planda tutularak sosyal medya aracılığıyla Şirketlerin ürün ve hizmetleri takip ediliyor ve yine bu araçlar üzerinden satın alımlar yapılıyor. Reklamlar aracılığıyla daha hızlı daha etkin bir şekilde yerel tanıtımın yanı sıra uluslararası tanınırlığa bile erişme imkanı bulabiliyorsunuz. Consilea olarak sosyal medya araçlarını Şirket Vitrini olarak tanımlıyoruz. Vitrininizi hedefleriniz doğrultusunda oluşturarak Markanıza ivme kazandırıyoruz.

 

Peki biz bunu nasıl yapıyoruz? İstek, beklenti ve hedeflerinizi birlikte tanımladıktan sonra rakip analizlerini yapıyoruz hemen ardından ürün ve hizmetleriniz doğrultusunda size uygun Marka Dilini oluşturarak rakipleriniz arasında ön plana çıkmanızı sağlıyoruz böylelikle hedef kitlenizi büyüterek bir iletişim stratejisi ile ilerliyoruz. Teknik analizin yanı sıra İçerik stratejisi oluşturarak iletişimin metin boyutunu da göz önüne alıyoruz.

07

MARKA KİMLİĞİ DANIŞMANLIĞI

Her alanda rekabetin arttığı bir dönemde organizasyonların pazarda tutunmaları ve sürdürülebilir bir gelecek inşa etmelerinin temelinde vizyonun, misyonun ve stratejik adımlarının etkin bir şekilde oluşturulması yadsınamaz. Vizyon ve misyondan sonra stratejik adımları kurgularken rakiplerden nasıl ayrışım sorusu ile süreç başlıyor.

 

 

Consilea olarak organizasyonunuza, sunmuş olduğunuz hizmet içeriğine göre hedef ve değerlerinize uygun olarak birlikte bir kimlik inşa ediyoruz. Marke kimliğini ise iletişim strateji altında tanımlayarak markanızın hikayesini, dilini ve hedef kitlesiyle olan iletişimini sağlıyoruz.

 

Logo Tasarımı

Kurumsal Kimlik Tasarımı

Kurumsal Web Site Tasarımı

Kurumsal Sunum Tasarımları

Görsel Dil Tasarımı

İletişim Dili Stratejisi

Marka ve İletişim Dili Konumlandırması

 

Hizmetlerimiz ile bu alanda sizlerin iş çözüm partneri olma yolunda ilerliyoruz.

0
    0
    Sepetin
    Sepetin BoşAlışverişe Dön