Delivery Terms

TESLİMAT KOŞULLARI:
 1. İnternet sitemiz www.consilea.com.tr üzerinden satın alınan yüz yüze eğitimler satış ekimibimiz tarafından ALICI’YA bildirilen adreste ve belirtilen saatler arasında verilir. Alıcı bu eğitimi satın aldığında eğitimin yapılacağı adresi ve eğitim saatlerinde bu adreste olacağını kabul etmiştir.
 2. internet sitemiz www.consilea.com.tr  üzerinden satışa sunulan Online eğitim hizmeti elektronik ortamda gerçekleştirilmekte olup, sözleşme konusu hizmet ödeme ile birlikte www.consilea.com.tr adresinde belirtilen tarih ve saat aralığında elektronik ortamda gerçekleştirilir. Bu nedenle satışa sunulan hizmetin herhangi bir kargolama işlemi söz konusu değildir.
 3. İnternet sitemiz www.consilea.com.tr dan satın alınan eğitimden 3 gün önce Alıcı cayma hakkını kullanabilir. Cayma bildirimi için info@consilea.com.tr adresi ve firma telefonlarından iletişime geçilebilir.
 4. SATICI, cayma bildiriminin kendisine ulaşmasından itibaren en geç 10 günlük süre içerisinde toplam bedeli ALICI’ya iade etmekle yükümlüdür.
 5. ALICI’ nın satın aldığı eğitime başlaması durumunda iade kesinlikle yapılmaz. Ancak cayma hakkı süresi içinde yapılan başvurularda ALICI’ya ödemesi 10 gün içinde iade edilir
 6. Cayma hakkının kullanılması nedeniyle SATICI tarafından düzenlenen kampanya limit tutarının altına düşülmesi halinde kampanya kapsamında faydalanılan indirim miktarı iptal edilir.
0
  0
  Basket
  Your basket is emptyBack to Shopping