Portfolio

All in one.

What we proud of is our works!

SEO DANIŞMANLIĞI

Consilea SEO Danışmanlığı web sitenizin operasyonlarınızı yürüttüğünüz sektöre göre konumlandırmasını ve trafiğin organik bir şekilde sitenize gelmesine yöneliktir. İster sitenizden e-ticaret iş modeli ile satış yapıyor olun ister site üzerinden size müşterilerin gelmesini hedef olarak belirleyin dönüşümlerinizi organik olarak artırmak da bizim hedefimiz. Marka kimliğinizi oluşturma sürecinde de SEO’nun önemi yadsınamaz bir boyuta ulaşmıştır.

WEB YAZILIM DANIŞMANLIĞI

Dijital dünya gerçeğini kabul ettiğimiz an aslında şirketlerin ofislerinin artık fiziksel odalar değil web sitesi olduğu gerçeğini de kabullenmiş oluyoruz. Sizin müşterileriniz sizleri web siteniz üzerinden ziyaret edecek ve markanızın ofisi web siteniz olarak müşterilerin karşısına sunulmuş olacak bu durumda sizin ihtiyaçlarınıza uygun web site yazılımını ve geliştirme sürecini de yürütme şansına sahibiz. E-ticaret web sitelerinizin yazılım geliştirme süreçleri de bu hizmetimize dahildir. Php, Java, C++, React gibi farklı dillere hâkim yazılımcılardan oluşan proje ekiplerimiz sizlerin projesiyle süreç boyunca proje lideri olarak ilgilenmektedir.

UYGULAMA YAZILIM DANIŞMANLIĞI

Mobil uygulamaların günümüzün en yaygın kullanılan platformlarından biri olması, her işletme için gerekliliği gözler önüne sürüyor. Müşteriler, çalışanlar ve iş ortakları mobil uygulamalar ve web siteleri aracılığıyla sizinle iletişimde olmayı bekliyor. Tüm bu beklentiler karşısında sizi en iyi anlatan, hedef kitlenize iyi bir ara yüz ve deneyim ile hizmetlerinizi sunduğunuz mobil uygulamanızın; araştırma, tasarım, geliştirme, testler ve canlıya alınması süreçlerini sizin için uçtan uca yürütebiliriz.

UX/UI TASARIM DANIŞMANLIĞI

Müşterilerinize, çalışanlarınıza veya iş ortaklarınıza sunduğunuz web sitelerinizin veya mobil uygulamalarınızın kullanımındaki en önemli etkenler arasında iyi bir deneyim sunmanız ve ara yüzün anlaşılır olması yer almaktadır. Bu doğrultuda mobil uygulamanız ve web siteniz için araştırma ve kullanıcı görüşmeleri yaparak size en uygun UI/UX tasarımını hazırlayabiliriz.

GOOGLE & META & LINKEDIN REKLAM DANIŞMANLIĞI

Dijital reklamlar geleneksel reklamlara göre ölçülebilirliği yüksek olduğundan, günümüzde gittikçe bütçeleri ve kullanım alanlarının arttığı mecralar olarak karşımıza çıkıyor. Bu büyük havuzda doğru reklamı doğru kitleye göstermek, firmanıza uygun anahtar kelimeleri belirlemek, optimizasyonları yaparak bütçeyi verimli kullanabilmek en önemli kriter olarak karşımıza çıkmakta. Dijital reklamlarınızın doğru hedef kitleye ulaşması, Google aramalarında üst sıralarda yer almanız, potansiyel müşteri dönüşüm oranlarınızın ve satışlarınız artması bizim için önemli.

SOSYAL MEDYA DANIŞMANLIĞI

Günümüzde internet kullanımın yaygınlaşması ile birlikte insanların sosyal alışkanlıkları da değişkenlik gösterdi. Bu değişkenlik sosyal çevrenin yanı sıra, iş yaşamında iş yapış biçimlerinde de etkili oldu. Yakın zamana kadar ürün veya hizmetlerde kalite ve fiyat göz önünde tutulurken günümüzde fiyat yerini zamana bıraktı. İnsanların zamanlarının çoğu artık sosyal mecra olarak nitelendirdiğimiz instagram, twitter, linkedın , facebook vb. mecralara yönelmesine yol açtı. Artık ürün ve hizmet satın alımında da zamanındalılık ön planda tutularak sosyal medya aracılığıyla Şirket’lerin ürün ve hizmetleri takip ediliyor ve yine bu araçlar üzerinden satın alımlar yapılıyor.

MARKA KİMLİĞİ DANIŞMANLIĞI

Her alanda rekabetin arttığı bir dönemde organizasyonların pazarda tutunmaları ve sürdürülebilir bir gelecek inşa etmelerinin temelinde vizyonun, misyonun ve stratejik adımlarının etkin bir şekilde oluşturulması yadsınamaz. Vizyon ve misyondan sonra stratejik adımları kurgularken rakiplerden nasıl ayrışım sorusu ile süreç başlıyor.

0
    0
    Basket
    Your basket is emptyBack to Shopping